Zastanawiasz się jeszcze czy wziąć udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym lub plastycznym pt. „Świat teatru”? Jesteśmy pewni, że profesjonalne osoby zasiadające w tym roku w jury, Was do tego zachęcą!

image001

Jedyną kobietą zasiadającą w nim, jest Pani Profesor Beata Szczerbińska-Budzyńska, nauczycielka Wiedzy o kulturze w naszym liceum. Jest pomysłodawczynią wielu wydarzeń promujących kulturę i Lublin, m.in. „Ogrody Sztuki. Festiwal Ulicy”; „Dopisane losy”. Jest osobą niezwykle obiektywną i wrażliwą na piękno sztuki i otaczającego  ją świata.

image002

Drugą osobą zasiadającą w jury, jest Jakub Mróz, absolwent Zamoya oraz student prawa UMCS. Fotograf freelancer i amator wideo. Jego zdjęcia można oglądać na Strzelam Foty i PełneKlatki. Dwukrotnie prowadził  niezwykle cenione przez uczestników warsztaty fotograficzne w ramach Spotkań Teatralnych Zwierciadła, na które 8 marca zapraszamy i w tym roku.

image004

Trzecią osobą oceniającą prace w konkursie, jest Marcin Wiechnik, uczeń Zamoya. Jest fotografem freelancerem, a jego prace zachwycają osoby w każdym wieku. Jest profesjonalistą , współpracuje m.in. z lubelskim klubem muzycznym Graffiti i portalem fototekstura.pl. Prowadzi stronę na facebooku, gdzie prezentuje swoje dopracowane prace – Zakaz Zdjęciowania.

Oto wszyscy jurorzy konkursu fotograficznego i plastycznego pt. „Świat teatru”. Jesteśmy pewni, że jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości na temat wzięcia udziału w konkursie, to zostały one rozwiane. Wszystkie informacje na jego temat znajdziecie pod tym adresem. Zapraszamy do wzięcia udziału!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *