Protokół posiedzenia młodzieżowego jury XIV Lubelskich Spotkań Teatralnych „Zwierciadła” – 09.03.2017 r.

Młodzieżowe jury XIV edycji Lubelskich Spotkań Teatralnych „Zwierciadła”, biorąc pod obrady wszystkie konkursowe spektakle oraz osobowości sceniczne, zdecydowało się wyróżnić cztery spektakle, dwóch aktorów oraz przyznać dodatkową nagrodę.

Nagrodzone spektakle:

I miejsce dla Teatru Satyry Zielona Mrówa za niebanalne wykorzystanie przestrzeni, scenografię oraz wysoki poziom aktorski w spektaklu “Podglądanie rodaków czyli na zapupiu dalekim” .

II miejsce dla Teatru Kropka po Prostu za ciekawy pomysł, niecodzienne podejście do tematu oraz reżyserię spektaklu “Jednokomórkowce”.

Wyróżnienie dla Teatru Spontan za uniwersalizm sztuki oraz zsynchronizowane sceny grupowe w spektaklu ”Pudełko”.

Wyróżnienie dla Teatru Nic Konkretnego za interesującą scenografię, efekty specjalne oraz wykorzystaną muzykę w spektaklu “Próba generalna”.

 

Nagrodzeni aktorzy:

I miejsce dla Patryka Zabielskiego z Teatru Satyry Zielona Mrówa z Bursy Szkół Artystycznych w Lublinie za stworzenie charakterystycznej postaci, rozbawienie publiczności oraz świadomość sceniczną.

Wyróżnienie dla Adriana Tatrockiego z Teatru Syrena za umiejętne przekazywanie emocji na scenie oraz oddanie charakteru postaci w niepowtarzalny sposób.

 

Dodatkowo Jury postanowiło nagrodzić:

Teatr Satyry Zielona Mrówa z Bursy Szkół Artystycznych w Lublinie za widoczne doświadczenie wśród muzyków i doskonale dobrany repertuar w spektaklu “Podglądanie rodaków czyli na zapupiu dalekim”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *