Pani Natalia Matuszek w jury festiwalu!

Jurorem XVII Spotkań teatralnych jest także Pani Natalia Matuszek, która swoją pierwszą działalność teatralną zaczęła od udziału w spektaklu zwierciadlanym. To właśnie w tamtym momencie odkryła zamiłowanie do sztuki.

Studiowała aktorstwo na prywatnej uczelni warszawskiej, a aktualnie pisze doktorat w Łódzkiej Szkole Filmowej. Dodatkowo jest Absolwentką ll Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. Pracowała trzy lata jako pedagog teatru, lecz obecnie podejmuje pracę scenarzysty.

Pani Natalia Matuszek prowadzi również zajęcia dla młodzieży o tematyce teatralnej. Jak sama wspomina, jej zainteresowanie sceną wzięło się z miłości do opowiadania historii, które wywołują emocje wśród publiczności. Zadebiutowała również w Teatrze Enigmatic w Lublinie biorąc udział w spektaklach „Lekcja Polskiego” oraz „Boeing Boeing”. Znana jest także z filmów „Oberlangen” i „Warsaw Dream”. Poza teatrem pasjonują ją filmy i książki, które umożliwiają rozeznanie zawodowe, przyznaje, że ma słabość do kryminałów oraz marzy o dalekiej podróży na Północ.