Jury Młodzieżowe 2020

Spotkania Teatralne to wydarzenie organizowane przede wszystkim młodzież. Dlatego też oceną spektakli będą zajmowali się wyselekcjonowani, młodzi pasjonaci teatru, których mamy przyjemność zaprezentować:

 

 

PAULINA IWAN, III LO

Paulina, Unitka, będąca obecnie w 3 klasie liceum. Teatrem interesuje się od dziecka, a od 6 lat aktywnie działa w młodzieżowym teatrze Panopticum w Lublinie. Poza teatrem uwielbia czytać klasyczne romanse i oglądać stare filmy. Lubi uśmiechniętych, pozytywnych ludzi – przede wszystkim tych artystycznie zakręconych.

 

 

 

KACPER SIWIAK, XXI LO

Kacper Siwiak – uczeń drugiej klasy XXI Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Teatrem i Żywym Słowem interesuje się praktycznie od zawsze. Od dwóch lat jest aktorem teatru Panopticum. Swoje umiejętności szkoli na różnego rodzaju warsztatach w całej Polsce. Wieloletni uczestnik ogólnopolskich konkursów recytatorskich i festiwalów teatralnych. Cały czas poszukujący nowych form artystycznych. Lubi scenę – oglądać ją i na niej przebywać.

 

 

 

SEBASTIAN JÓŹWIK, II LO

Sebastian jest uczniem II LO. Od prawie 10 lat interesuje się recytacją i aktorstwem. Jest m.in. zdobywcą Grand Prix XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego. Na co dzień gra w Teatrze Panopticum, gdzie szkoli swój warsztat. Śpiewa także w chórze i poszerza swoje horyzonty w wielu innych dziedzinach, tak aby poszerzyć jak najbardziej swoje sceniczne emploi.