Jury Młodzieżowe

Spotkania Teatralne to wydarzenie orgazanizowane przede wszystkim przez ludzi młodzież. Zależy nam na jak największym ich zaangażowaniu. Dlatego też oceną spektakli będą zajmowali się wyselekcjonowani, młodzi pasjonaci teatru, których przyjemność mamy zaprezentować.

JULIA URBAŃSKA, I LO LUBLIN
Julia Urbanska – uczennica I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie. Zeszłoroczna uczestniczka “Zwierciadeł”, na których otrzymała dwa wyróżnienia. Teatrem interesuje się praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat bierze udział w różnych konkursach recytatorskich. Oprócz zmagań scenicznych interesuje się również pracą na planie filmowym. Filmowa i teatr od dziecka uznaje za swoją największe pasje.

OLIWIA KWIATOSZ, III LO LUBLIN
Oliwia Kwiatosz, Unitka zainteresowana wszystkim, co związane z kulturą, zafascynowana aktorstwem, zarówno tym filmowym, jak i teatralnym (choć woli podziwiać je raczej z widowni), i absolutnie zakochana w musicalach. Wolontariuszka, festiwalowiczka i dumna Sensorowiczka, która w kinie bywa częściej niż w domu (gdzie i tak śledzi kolejne newsy popkulturalne, premiery i dyskusje)

JULIA GOLJAN, II LO LUBLIN
Julia Goljan – uczennica II LO w Lublinie. Fascynacja aktorstwem i sztuką ujawniała się w niej od wczesnych lat dzieciństwa, gdzie wraz z koleżanką kreśliły małe scenariusze i odgrywały drobne scenki. Kolejnym etapem był Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, gdzie rozwijała swój warsztat, przygotowując się do roli w pokazie “Teens#Insta#co#dzień”. Obecnie doskonali swoje umiejętności w Teatrze Panopticum i zdobywa doświadczenie podczas wielu warsztatów teatralnych.